Trädgårdsgrupp

Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 dlr, 1960/70-tal, besåtende av: 4 stolar, bord, bemålad plåt, stolar höjd ca 94, bord höjd 76 samt diameter 90 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

378314

2016-04-23