Oscar Stenvall

Oscar Stenvall
Oscar Stenvall
Oscar Stenvall
Oscar Stenvall
Oscar Stenvall
Oscar Stenvall

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OSCAR STENVALL (1856-1916): kanal Grande i Brügge, signerad, olja på duk, 85x117 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Sedvanligt ytslitage. Krackelyrer. Mindre retuscher

378317

2016-04-28