Oscar Stenvall
Closed
2016-04-28
378317
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
OSCAR STENVALL (1856-1916): kanal Grande i Brügge, signerad, olja på duk, 85x117 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Sedvanligt ytslitage. Krackelyrer. Mindre retuscher