Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 800 SEK
SKEDAR, 10 st, silver, varierande modeller, 1800-tal, vikt ca 530 g
Gravyrer, ägarstämplar
378325
2016-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här