Skedar silver

Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SKEDAR, 10 st, silver, varierande modeller, 1800-tal, vikt ca 530 g

Gravyrer, ägarstämplar

378325

2016-04-23