Samling silver

Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOCKERSKÅL, TESIL, KAKTÅNG, SKEDAR, DRUVSAX, silver, 18/1900-tal, totalvikt ca 360g

Slitage, skador

378329

2016-04-23