Yrsjö Edelmann färglitografi

Yrsjö Edelmann färglitografi
Yrsjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelman, färglitografi, bladstorlek, ca 61x44 cm, ramad

378336

2016-04-23