Pelle Svedlund oljemålning

Pelle Svedlund oljemålning
Pelle Svedlund oljemålning
Pelle Svedlund oljemålning
Pelle Svedlund oljemålning
Pelle Svedlund oljemålning
Pelle Svedlund oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

1 000 SEK

PELLE SVEDLUND (1865-1947): Ros i kruka, monogramsignerad PS, olja på duk, ca 65 x 56 cm

378339

2016-04-23