Einar Jolin litografier

Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): (2), stadsvyer, litografier, 23/360, signerade Jolin, ca 45,5 x 54 cm

378340

2016-04-23