Möbelgrupp
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÖBELGRUPP tidigt 1900-tal 4 stolar samt 1 soffa gustaviansk stil, bemålat trä samt stoppad textil klädsel, stolarnas höjd ca 91, soffans höjd 100 samt längd 117 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage.
378343
2016-04-24