Möbelgrupp

Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÖBELGRUPP tidigt 1900-tal 4 stolar samt 1 soffa gustaviansk stil, bemålat trä samt stoppad textil klädsel, stolarnas höjd ca 91, soffans höjd 100 samt längd 117 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

378343

2016-04-24