Joseph Henderson oljemålning

Joseph Henderson oljemålning
Joseph Henderson oljemålning
Joseph Henderson oljemålning
Joseph Henderson oljemålning
Joseph Henderson oljemålning
Joseph Henderson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEPH HENDERSON (1832-1908): Fiskarpojke, signerad J Henderson, olja på duk, ca 26 x 36 cm

378344

2016-04-23