Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AUGUST HAGBORG (1852-1921): motiv från Dalarö, signerad Hagborg, olja på duk, 53x74 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
378356
2016-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här