August Hagborg oljemålning

August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AUGUST HAGBORG (1852-1921): motiv från Dalarö, signerad Hagborg, olja på duk, 53x74 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

378356

2016-04-28