Hjalmar Rautiainen

Hjalmar Rautiainen
Hjalmar Rautiainen
Hjalmar Rautiainen
Hjalmar Rautiainen
Hjalmar Rautiainen
Hjalmar Rautiainen

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HJALMAR RAUTIAINEN (Finland, 1879-1961): Porträtt av flicka, a tergo med finsk titel, signerad och daterad Hj. Rautainen -20, ca 38x30 cm

378364

2016-04-23