Ossian Elgström akvarell

Ossian Elgström akvarell
Ossian Elgström akvarell
Ossian Elgström akvarell
Ossian Elgström akvarell

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSSIAN ELGSTRÖM (1883-1950): "Hate (månhundar) slukar mångudinnan", No 3 i serien Ragnarök hösten 1938, monogramsignerad och daterad O Elgström 1938, akvarell, 50x36 cm

378413

2016-04-24