Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKYPHOS, troligen apulisk, kvinnohuvud målad i svart med vita detaljer, höjd 11, bredd 17,5cm.
Proveniens: enligt uppgift inköpt av finsk konstnär i Rom under 1930-talet
378415
2016-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här