Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KANTHAROS, Italien, typ D, svartfigurig dekor av hundar, höjd 11, bredd 17cm.
Proveniens: enligt uppgift inköpt av finsk konstnär i Rom under 1930-talet
Spricka
378423
2016-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här