Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEKYTHOS, italien, svartfigurig, höjd ca 15 cm
Proveniens: enligt uppgift inköpt av finsk konstnär i Rom under 1930-talet
Skador, lagningar
378445
2016-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här