Lekythos Italien

Lekythos Italien
Lekythos Italien
Lekythos Italien
Lekythos Italien
Lekythos Italien
Lekythos Italien
Lekythos Italien
Lekythos Italien
Lekythos Italien
Lekythos Italien
Lekythos Italien
Lekythos Italien

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEKYTHOS, italien, svartfigurig, höjd ca 15 cm

Proveniens: enligt uppgift inköpt av finsk konstnär i Rom under 1930-talet

Skador, lagningar

378445

2016-04-28