Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNOR, 2 st., silver, 1900-tal, vasen K. Anderson, Stockholm 1937, övriga delar med svenska importstämplar, höjd 9-18 cm, vikt ca 880 g
Vasen med gravyr
378458
2016-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här