Vas sockerskål gräddkannor

Vas sockerskål gräddkannor
Vas sockerskål gräddkannor
Vas sockerskål gräddkannor
Vas sockerskål gräddkannor
Vas sockerskål gräddkannor
Vas sockerskål gräddkannor
Vas sockerskål gräddkannor
Vas sockerskål gräddkannor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNOR, 2 st., silver, 1900-tal, vasen K. Anderson, Stockholm 1937, övriga delar med svenska importstämplar, höjd 9-18 cm, vikt ca 880 g

Vasen med gravyr

378458

2016-04-24