Vinglas 1800-tal

Vinglas 1800-tal
Vinglas 1800-tal
Vinglas 1800-tal
Vinglas 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

VINGLAS, 6 st., olika, snapsglas, dricksglas, Sverige 1800-talets första hälft, höjd ca 13,5 cm

Nagg

378470

2016-05-02