Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 800 SEK
VINGLAS, 6 st., olika, snapsglas, dricksglas, Sverige 1800-talets första hälft, höjd ca 13,5 cm
Nagg
378470
2016-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här