Ytterfoder, Kina, 1800-tal

Ytterfoder, Kina, 1800-tal
Ytterfoder, Kina, 1800-tal
Ytterfoder, Kina, 1800-tal
Ytterfoder, Kina, 1800-tal
Ytterfoder, Kina, 1800-tal
Ytterfoder, Kina, 1800-tal
Ytterfoder, Kina, 1800-tal
Ytterfoder, Kina, 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERFODER, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille rose av trädgårdsscen, diameter ca 15,5 cm

en obetydlig kantnagg

378478

2016-04-27