Klubbat för:
1 900 SEK
1 000 SEK
RESEKRYDDSTÄLL, 1900-talets början, Persien, silver och nysilver, sex indelade fack med lock, dekor med påfåglar, höjd 7, diameter ca 13 cm
Slitage
378488
2016-04-24