Resekryddställ Persien

Resekryddställ Persien
Resekryddställ Persien
Resekryddställ Persien
Resekryddställ Persien
Resekryddställ Persien
Resekryddställ Persien
Resekryddställ Persien
Resekryddställ Persien

Klubbat för:

1 900 SEK

1 000 SEK

RESEKRYDDSTÄLL, 1900-talets början, Persien, silver och nysilver, sex indelade fack med lock, dekor med påfåglar, höjd 7, diameter ca 13 cm

Slitage

378488

2016-04-24