Flaska med propp sterlingsilver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FLASKA med propp, på fot, sterlingsilver, främre orienten, 1900-talets mitt, dekor i relief med bl.a. bladslingor, höjd 23 cm, vikt ca 545 g

Ytskador

378496

2016-04-24