Klubbat för:
3 800 SEK
2 000 SEK
SKÅL med LOCK, VAS, porslin, Kina, 1800-tal, olika dekorer i famille rose med blommor och fjärilar, skålens diameter ca 10,5 cm, vasens höjd ca 12,5 cm
Smärre slitage
378507
2016-04-27