Karl Mårtens färglitografi

Karl Mårtens färglitografi
Karl Mårtens färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Tofsmes, signerad Karl Mårtens, AP, färglitografi på akvarellpapper, bladmått ca 34,5 x 31,5 cm

378508

2016-04-27