Ringar 18 k guld

Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RINGAR, 2 st., 18 k guld, trapp-och fasettslipade blå stenar, ringstorlek ca 17,5-18 mm, vikt ca 6 g

Stenar med slitage och skador

378588

2016-04-29