Ljusplåt mässing

Ljusplåt mässing
Ljusplåt mässing
Ljusplåt mässing
Ljusplåt mässing
Ljusplåt mässing
Ljusplåt mässing

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSPLÅT, mässing, 1900-talets första hälft, barockstil med punsad dekor, senare elektrifiering för ljushållare med tre ljus, höjd ca 87x54 cm

Lagningar

378603

2016-04-25