Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUSPLÅT, mässing, 1900-talets första hälft, barockstil med punsad dekor, senare elektrifiering för ljushållare med tre ljus, höjd ca 87x54 cm
Lagningar
378603
2016-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här