Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets mitt, Louis XV-stil, förgylld stomme, plyschklädsel i lila, sitthöjd ca 44 cm
Nytapetserade, stommen med smärre slitage
378617
2016-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här