Karl Mårtens färglitografi

Karl Mårtens färglitografi
Karl Mårtens färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Duvhök, signerad Karl Mårtens, numrerad 197/290, färglitografi, bladmått 61 x 42 cm

378626

2016-04-24