Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HEREND, 3 skålar med lock, gallerskål, drakskål, fat, ros, porslin, 1900-tal, drakskålens längd 29 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre nagg
378638
2016-04-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner