Herendporslin

Herendporslin
Herendporslin
Herendporslin
Herendporslin
Herendporslin
Herendporslin

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

HEREND, 3 skålar med lock, gallerskål, drakskål, fat, ros, porslin, 1900-tal, drakskålens längd 29 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre nagg

378638

2016-04-24