Carl August Fahlgren oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Gårdsmotiv, olja på duk, ca 40 x 53 cm

Krackelerad

378640

2016-04-24