Stina Håfström oljemålning

Stina Håfström oljemålning
Stina Håfström oljemålning
Stina Håfström oljemålning
Stina Håfström oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STINA HÅFSTRÖM (1915-2012) : Modell, signerad S.Håfström, olja på pannå, ca 34 x 24 cm

378642

2016-04-24