Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BÄNK, 2010-tal, stomme av massiv, vaxad ek, sittdyna med klädsel av svart persian, höjd 52 cm, 105 x 48 cm
Smärre slitage, synlig skarv i skinnet
378651
2016-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här