Bänk ek & fårskinn

Bänk ek & fårskinn
Bänk ek & fårskinn
Bänk ek & fårskinn
Bänk ek & fårskinn
Bänk ek & fårskinn
Bänk ek & fårskinn

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

BÄNK, 2010-tal, stomme av massiv, vaxad ek, sittdyna med klädsel av svart persian, höjd 52 cm, 105 x 48 cm

Smärre slitage, synlig skarv i skinnet

378651

2016-04-25