Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, KONSOLBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, fasettslipat glas, spegelns mått ca 116x51, bordets mått höjd ca 77, 56x24 cm

Ytskador, ett ben med pastellagebortfall, stenskiva saknas

378652

2016-04-24