Sekretär i rokoko
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SEKRETÄR, 1700-tal, rokoko, fanérad i olika träslag med dekor av parkettläggning, beslag i brännförgylld brons, inredd med lådor, höjd 102, 83x53 cm
Låset samt övre nyckelskylten medföljer, fanérlagningar
378654
2016-04-24