Sekretär i rokoko

Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SEKRETÄR, 1700-tal, rokoko, fanérad i olika träslag med dekor av parkettläggning, beslag i brännförgylld brons, inredd med lådor, höjd 102, 83x53 cm

Låset samt övre nyckelskylten medföljer, fanérlagningar

378654

2016-04-24