Barvagn mässing

Barvagn mässing
Barvagn mässing
Barvagn mässing
Barvagn mässing

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARVAGN, 1900-talets andra hälft, mässing och rökförgat glas, hjultrissor höjd 83,5, 83 x 43 cm

Bruksslitage

378686

2016-04-25