Georg Pauli gouache

Georg Pauli gouache
Georg Pauli gouache
Georg Pauli gouache
Georg Pauli gouache

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG PAULI (1855-1935): Yngling med skägg, monogramsignerad GP, gouache på färgat papper, 28 x 19 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

I passepartotu, oramad, skada

378702

2016-04-26