Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanérad i alm, 3 lådig, med skrivskiva, höjd 78, 48 x74 cm
Senare lås, sprickor och skador
378712
2016-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här