Byrå 1700-tal senbarock

Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock
Byrå 1700-tal senbarock

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanérad i alm, 3 lådig, med skrivskiva, höjd 78, 48 x74 cm

Senare lås, sprickor och skador

378712

2016-04-24