Johan Fredrik Höckert

Johan Fredrik Höckert
Johan Fredrik Höckert

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHAN FREDRIK HÖCKERT (1826-1866): Kvinna i folkdräkt, signerad och daterad Höckert 1858, akvarell, 32x22 cm

378713

2016-04-24