Georg Pauli akvarell

Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GEORG PAULI (1855-1935): Ljus dag på verandan, monogramsignerad GP, akvarell, ca 29 x 39 cm
enligt uppgift Storängen 1931
PROVENIENS: Konstnärens familj

I passepartout, oramad

378714

2016-04-26