Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GEORG PAULI (1855-1935): Ljus dag på verandan, monogramsignerad GP, akvarell, ca 29 x 39 cm
enligt uppgift Storängen 1931
PROVENIENS: Konstnärens familj
I passepartout, oramad
378714
2016-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här