Per Gunnar Thelander färgetsning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Komposition, signerad Pg Thelander, 34/80, färgetsning, ca 37 x 48 cm

378726

2016-04-24