Bokhylla gustaviansk stil

Bokhylla gustaviansk stil
Bokhylla gustaviansk stil
Bokhylla gustaviansk stil
Bokhylla gustaviansk stil
Bokhylla gustaviansk stil
Bokhylla gustaviansk stil
Bokhylla gustaviansk stil
Bokhylla gustaviansk stil

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BOKHYLLA, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, fanerad i teak, fotavslutningar med mässingshylsor, dekor i mässing, höjd 136, 109 x 30 cm

Kuntoraportti

Fanerskada

378729

Päivämäärä:

2016-04-24