Bokhylla gustaviansk stil
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BOKHYLLA, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, fanerad i teak, fotavslutningar med mässingshylsor, dekor i mässing, höjd 136, 109 x 30 cm
Kuntoraportti
Fanerskada
378729
Päivämäärä:
2016-04-24