Byrå rokokostil
2016-04-24
378739
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, fanérad i mahogny, stenskiva, beslag i mässing, höjd ca 81, 83x51 cm, nyckel medföljer
Smärre ytslitage