Hylte säckkärra
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SÄCKKÄRRA, 1940-tal, "Hylte", trä samt smide, höjd ca 122 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage och patina
378745
Päivämäärä:
2016-04-25