Hylte säckkärra

Hylte säckkärra
Hylte säckkärra
Hylte säckkärra
Hylte säckkärra

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SÄCKKÄRRA, 1940-tal, "Hylte", trä samt smide, höjd ca 122 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage och patina

378745

Päivämäärä:

2016-04-25