Oidentifierad konstnär sydostasien
Vollendet
2016-04-24
378770
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, bataljscen med demoner, sydostasien, olja på duk, ca 226 x 84 cm, rullad