Birgitta Rolander von Schantz akvareller

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BIRGITTA ROLANDER VON SCHANTZ (född 1930): Får, signerade och daterade 91-96, 3 st akvareller, ca 12X38 resp 15X21 cm

378793

2016-04-24