John Bauer tusch

John Bauer tusch
John Bauer tusch
John Bauer tusch
John Bauer tusch

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN BAUER (1882-1918), flicka med flätor, monogramsignerad och daterad JB 09, tusch, 21 x 10 cm

Något gulnad

378795

2016-04-24