Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHN BAUER (1882-1918), flicka med flätor, monogramsignerad och daterad JB 09, tusch, 21 x 10 cm
Något gulnad
378795
2016-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här