Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHN ERIK FRANZÈN (f 1942), man och kvinna på motorcykel, signerad John Erik Franzén 1832, numrerad 2/325, ca 27 x 23 cm
Oramat blad
378812
2016-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här