John Erik Franzén litografi

John Erik Franzén litografi
John Erik Franzén litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN ERIK FRANZÈN (f 1942), man och kvinna på motorcykel, signerad John Erik Franzén 1832, numrerad 2/325, ca 27 x 23 cm

Oramat blad

378812

2016-04-25