Lars Pirak

Lars Pirak
Lars Pirak

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS PIRAK (1932-2008): "Guosse Boatta", signerad Lars Pirak, 75/290, färglitografi, ca 48x76 cm

378818

2016-04-25