Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets mitt): S:t Julians, Kent, olja på duk, etikett a tergo, daterad 1845, 51x77 cm
Krackeleringar
378828
2016-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här